Najlepsza grecka sól morska 51% mniej soli KALAS

22.99 

Poprzednia najniższa cena: 22.99 .

Brak w magazynie

SKU: 5201050112933 Kategorie: ,
Opis

Opis

Najlepsza grecka sól morska 51% mniej soli KALAS

SÓL MORKSA GRECKA LIGHT KALAS 375g

  • Waga: 375g
  • Marka: KALAS

KALAS LIGHT zawiera o 51% mniej soli bez utraty smaku. Sprawiają, że jest idealny dla osób, które przykładają szczególną wagę do lekkiej, zdrowej i zbilansowanej diety.

Zdrowa alternatywa może być równie smaczna i doskonale podkręcać smak potraw.

UZNANA I RENOMOWANA SÓL MORSKA.

Grecka sól KALAS to produkt, który zyskał uznanie zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Jest to naturalna, nieprzetworzona sól morska, pozyskiwana z czystych wód Morza Egejskiego.

W Grecji ta sól jest numerem jeden spośród wszystkich dostępnych na rynku.

NAJPOPULARNIEJSZY PRODUKT W GRECJI.

Sól KALAS Classic ze względu na swoją wyjątkową jakość zdobyła uznanie klientów i aktualnie jest najczęściej sprzedawaną solą w Grecji, ale także jest znana i ceniona w ponad 20 krajach na całym świecie.

Sól KALAS to tradycyjnaszorstka sól morska jodowana, idealna do przyprawiania potraw i wzbogacania ich smaku.

WYSOKA ZAWARTOŚĆ JODU.

Kalas Salt Gold to wysokiej jakości sól morska z wieloma minerałami i wysoką zawartością jodu. Jest to bardzo drobno zmielona i łagodna sól morska, bogata w cenne minerały, o lekko wilgotnej konsystencji.

Jeśli szukasz najlepszej jakości soli morskiej z Grecji, to oferta KALAS jest dla Ciebie. Odkryj niepowtarzalny smak jaki potrawom daje naturalna sól morska i przekonaj się, jak wiele potrafi wnieść do Twojej kuchni!

ZAUFAJ DOŚWIADCZENIU PRODUKCJI.

Marka numer 1 wśród jodowanej soli morskiej używanej w Grecji: Kalas Gold, zawiera równe ziarna soli, aby uzyskać jednolite solenie i lepszy smak gotowania. Metoda obróbki próżniowej zapewnia produkcję czystych ziaren soli, które jednocześnie zachowują wszystkie naturalne substancje. Sól morska jest czystsza niż sól kamienna, którą należy poddać obróbce chemicznej, aby była czysta i nadawała się do spożycia przez ludzi.

Dopraw swój posiłek lub sałatkę naturalną posypką z morza i poczuj różnicę!

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Waga 0.5 kg